Lagane, jako prozračne i zbog donjeg dijela napravljenog od brušene kože osigurava jako dobar i siguran prihvat volana. Kada se koža smoči, rukavice i dalje nisu klizave te imaju solidan grip na volanu. Gornji dio rukavica ima po sebi male rupice koje osiguravaju komfornu vožnju i i pri visokim temperaturama su izuzetno prozračne.
Rukavice imaju i čičak za lakše navlačenje te podešavanje zategnutosti na zapešće. Lako i brzo se skidaju. Nakon 4 godine upotrebe rukavice se nisu razvukle i popustile na šavovima bez obzira na često pranje.
 Vrhovi  prstiju su se nakon toliko vremena ipak očekivano izlizali i ispucali pa je ipak vrijeme za zamjenu. Kako ovaj model više nije dostupan u Markoprojektu, pogledajte nešto iz ponude 661 koje imaju, a mi vam možemo samo reći, ovo je odlična rukavica i pokazala se izdržljiva i kvalitetna. Svakako  treba birati 661 brand kad su u pitanju rukavice. 
Photo: Biker






				  
				  
				  
				  
				  
				  
				  
				







